slide1 0 PROFESJONALNE PO ZGONACH SPRZĄTANIE SPRZĄTANIE MIEJSC PO ZABÓJSTWACH, SAMOBÓJSTWACH, WYPADKACH. DEZYNFEKCJA I SPRZĄTANIE MIEJSC ZANIEDBANYCH. tp brokenimage ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ services dezynfekcja1 Dezodoryzacja, ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ ODPLUSKWIANIE dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja

Kompleksowe sprzątanie po zgonach

Samodzielne czyszczenie i dezynfekcja pomieszczenia, w którym przebywał zmarły, przez osoby niewykwalifikowane i nieposiadające specjalistycznego sprzętu, jest bardzo niebezpieczne. Znajdujące się w miejscu rozkładu zwłok chorobotwórcze wirusy, bakterie i inne patogeny mogą wywołać wiele różnego rodzaju konsekwencji zdrowotnych. Do pomieszczeń, w których miał miejsce zgon, pod żadnym pozorem nie powinno wchodzić bez odpowiedniego zabezpieczenia ciała oraz dróg oddechowych.

Specjalnością naszej firmy jest profesjonalne sprzątanie po zmarłym, które wykonujemy przy wykorzystaniu wysokiej klasy odzieży ochronnej oraz zaawansowanych urządzeń, takich jak ozonatory, lampy UV, odkurzacze przemysłowe oraz myjki parowe. Powierzone nam zadania realizujemy sprawnie i kompleksowo – usuwamy ślady krwi, płynów ustrojowych, a także wszelkiego rodzaju odpadki organiczne, z zachowaniem najważniejszych zasad bezpieczeństwa. Podejmujemy się współpracy zarówno z osobami indywidualnymi, jak i ze spółdzielniami mieszkaniowymi, korporacjami, wspólnotami, instytucjami itp.

W jaki sposób przebiega sprzątanie po zgonie?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czyszczenie po zwłokach jest jedną z najbardziej skomplikowanych i zarazem niebezpiecznych usług. Należy mieć przede wszystkim świadomość wielu zagrożeń, jakie powoduje śmierć człowieka w zamkniętym pomieszczeniu. Wiele oczywiście zależy od rodzaju śmierci oraz czasu ewentualnego rozkładu ciała. Wkraczając do obiektów, gdzie miał miejsce wypadek lub inne zdarzenie, którego skutkiem był czyjś zgon, zawsze w pierwszej kolejności stawiamy na bezpieczeństwo. Dlatego sprzątanie po zwłokach każdorazowo przeprowadzamy w maskach chroniących drogi oddechowe oraz w odpowiednio zabezpieczonych strojach.

Proces czyszczenia rozpoczynamy od profesjonalnej dezynfekcji. Ma ona celu usunięcie wszelkich śladów, które mogłyby stanowić jakiekolwiek zagrożenie biologiczne. Następnie zabezpieczamy wszystkie niebezpieczne odpady i opróżniamy całe mieszkanie – usuwamy meble, wyposażenie oraz przedmioty osobiste, które trafiają do utylizacji. Gdy lokal zostanie opróżniony, precyzyjnie dezynfekujemy i czyścimy chemicznie wszystkie powierzchnie, takie jak ściany, podłogi, sufity itp. W końcowym etapie wykorzystujemy specjalistyczne środki do usunięcia nieprzyjemnego zapachu towarzyszącego rozkładowi zwłok.

Cała usługa, w zależności od wielkości pomieszczenia oraz rodzaju zgonu, zwykle jest realizowana w ciągu jednego do maksymalnie czterech dni. Czynności, jakich się podejmują nasi pracownicy, są zwykle uzależnione od indywidualnego przypadku.

W jakich sytuacjach podejmujemy się sprzątania?

Profesjonalnego czyszczenia oraz dezynfekcji podejmujemy się praktycznie w każdej sytuacji, kiedy nastąpił zgon. W naszej ofercie znajduje się między innymi sprzątanie:

  • po samobójstwie,
  • miejsc zbrodni,
  • po zgonach naturalnych,
  • po wypadkach komunikacyjnych,
  • po zdarzeniach losowych,
  • po wypadkach podczas wykonywanej pracy.

Naszą misją jest kompleksowe czyszczenie po śmierci – wszystkie pomieszczenia pozostawiamy całkowicie opróżnione, wysprzątane oraz precyzyjnie zdezynfekowane. Usługi świadczymy praktycznie wszędzie, a cennik staramy się każdorazowo dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowników, a także nowoczesnym urządzeniom sprzątającym i wysokiej klasy środkom dezynfekującym jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania – oczyszczamy lokale nawet po zwłokach, które rozkładały się przez wiele miesięcy.

Schemat pracy przy usłudze sprzątania po zgonach:

timeline_pre_loader

1

dokonywane są oględziny miejsca które ma być oczyszczone

2

usuwane są z podłóg: panele podłogowe, deski parkietowe w których mogą odkładać się insekty, drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy.

3

ze ścian usuwane są tapety oraz boazeria.

4

z sufitu usuwane są wszelkie ozdoby, kasetony włącznie z żyrandolami plafonami itp.

5

następnie czyszczone są wszystkie powierzchnie z pozostałości ludzkich tkanek, odchodów itp.

6

wykonana jest usługa dezynfekcji (odkażania)

7

około 1 do 2 godzin należy odczekać żeby zastosowany preparat zaczął działać

8

następuje ponowne oczyszczenie i przygotowanie powierzchni do kolejnej usługi.

9

zastosowany jest zamgławiacz ULV i wykonany jest oprysk profilaktycznie likwidujący wszelkie insekty

10

po 1 godzinie od dezynsekcji (usuwanie insektów) następuje przejście do kolejnej usługi

11

zostaje użyty silny środek chemiczny do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów tzw dezodoryzacja.

12

po 24 godzinach od wykonanym kompleksowy oczyszczaniu po osobie zmarłej mogą nastąpić kolejne prace remontowe

Pamiętaj że powierzając usługę rzetelnej firmie masz gwarancję na skuteczne oczyszczenie mieszkania po zgonie. Stosujemy wyłącznie atestowane i bezpieczne środku chemiczne i nie oszczędzamy na ich używaniu, wiedząc jak bardzo może to wpłynąć na późniejsze zdrowie a nawet życie innych ludzi. Wykonujemy usługi dla: osób i firm prywatnych, administracji osiedli, wspólnot mieszkaniowych instytucji państwowych takich jak: Sanepid, Sądy, Prokuratury, Policja. Prowadzimy współpracę z firmą utylizującą odpady skażone i niebezpieczne. Posiadamy odpowiednie maszyny oraz samochody do transportu odpadów powstałych podczas wykonywaniu usług.
DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.

Działamy na terenie całego kraju!

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: 723 423 888

E-mail: vipsprzataniepozgonach@gmail.com

You have Successfully Subscribed!