slide1 0 PROFESJONALNE PO ZGONACH SPRZĄTANIE SPRZĄTANIE MIEJSC PO ZABÓJSTWACH, SAMOBÓJSTWACH, WYPADKACH. DEZYNFEKCJA I SPRZĄTANIE MIEJSC ZANIEDBANYCH. tp brokenimage ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ services dezynfekcja1 Dezodoryzacja, ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ ODPLUSKWIANIE dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja

Dezynfekcja po zwłokach

Pomieszczenie, w którym doszło do śmierci i przebywała w nim osoba zmarła, wymaga bezwzględnie odpowiedniego potraktowania higienicznego. Ślady krwi, tkanki, płyny ustrojowe, a także bakterie gnilne mogą wywołać bardzo groźne konsekwencje dla zdrowia. W takiej sytuacji zwykle bardzo trudno poradzić sobie ze sprzątaniem we własnym zakresie. Z pomocą przyjdą doświadczeni i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy sprawnie i kompleksowo przeprowadzą dezynfekcję mieszkania po zgonie, usuwając z pomieszczenia wszystkie niebezpieczne dla człowieka substancje.

Dezynfekcja po zgonie – kiedy można z niej skorzystać?

Ze świadczonych przez naszą firmę usług warto skorzystać zawsze, kiedy w konkretnym miejscu, w którym przebywają ludzie, doszło do zgonu w różnych okolicznościach. Należą do nich:

  • samobójstwa,
  • wypadki,
  • zabójstwa,
  • sytuacje, kiedy ciało zmarłego przebywało w lokalu na tyle długo, że rozpoczął się proces jego rozkładu.

W jaki sposób przeprowadzamy dezynfekcję?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde morderstwo, samobójstwo czy naturalny zgon odkryty po długim czasie, wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Dlatego dezynfekcja po zgonie jest przez nas zawsze przeprowadzana przy wykorzystaniu wysokiej klasy preparatów oraz środków neutralizujących krew, tkanki i płyny ustrojowe. W tym celu posługujemy się między innymi metodą promieniowania UV oraz ozonowania, dzięki którym można bezpiecznie zlikwidować wszystkie trujące dla człowieka substancje.

Przeprowadzając dezynfekcję, działamy na podstawie międzynarodowych przepisów, które wyraźnie wskazują, w jaki sposób powinny być wykonywane czynności związane ze sprzątaniem i czyszczeniem po śmierci. W większości przypadków usługi z zakresu dezynfekcji uzupełniamy profesjonalną dezodoryzacją, która pozwala usunąć wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym charakterystyczną woń rozkładającego się ciała.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu dezynfekcji po zgonach, podejmując się zleceń zarówno od osób prywatnych, jak i od wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych, instytucji itp. Naszym zadaniem jest przekazanie klientowi czystego pomieszczenia, wolnego od uciążliwego fetoru, zanieczyszczeń i chorobotwórczych drobnoustrojów. Dezynfekujemy nie tylko mieszkania i lokale, ale także klatki schodowe, windy, korytarze itp. Po zrealizowaniu usługi możemy wystawić stosowny dokument, stanowiący potwierdzenie przeprowadzenia czynności dezynfekcyjnych w sposób umożliwiający bezpieczne korzystanie z lokalu.

FB IMG 1507126631364

Działamy na terenie całego kraju!

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: 723 423 888

E-mail: vipsprzataniepozgonach@gmail.com

You have Successfully Subscribed!