slide1 0 PROFESJONALNE PO ZGONACH SPRZĄTANIE SPRZĄTANIE MIEJSC PO ZABÓJSTWACH, SAMOBÓJSTWACH, WYPADKACH. DEZYNFEKCJA I SPRZĄTANIE MIEJSC ZANIEDBANYCH. tp brokenimage ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ services dezynfekcja1 Dezodoryzacja, ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ ODPLUSKWIANIE dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja

Dezynsekcja

Dezynsekcja –  to krótko mówiąc zwalczanie uciążliwych insektów takich jak prusaki, karaluchy, pchły, pluskwy domowe itp… Metod stosowanych jest wiele m.in. termiczne (użycie suchej pary o temperaturze do 180 stopni Celcjusza), chemiczne (środki owadobójcze) lub biologiczne (wypływanie na rozwój metabolizm insekta „szybsze obumieranie”).

Dezynsekcja metoda termiczna

Polega na wykorzystaniu maszyny wytwarzającej parę wodną pod ciśnieniem o temperaturze nie przekraczającej 180 stopni Celcjusza. Jest ona najbezpieczniejsza ponieważ środkiem służącym do jej wykonania jest woda. Jednakże jest to metoda uzupełniająca, która jest dopełnieniem innych zastosowanych do usługi skutecznej dezynsekcji.

Dezynsekcja metoda ULV

Pracownik sporządza wodny roztwór środka biologicznego, który ulega biodegradacji (nie jest szkodliwy dla środowiska). Wytworzona maszynowo zimna mgła oraz mikrokapsułki zawarte w cieczy roboczej wnikają w każdą szczelinę. Insekt który obcuje z zastosowanym środkiem po pewnym czasie usycha naturalnie. Bardzo ważne aby w czasie wskazanym przez pracownika, nie czyścić powierzchni użytkowych, ponieważ powoduje to usunięcie rozpylonej mikrokapsułki. Metoda ta jest wysoce skuteczna. Po około 1 godzinie od wykonanej usługi można wrócić do miejsca przebywania i normalnie funkcjonować.

Dezynsekcja metoda chemiczna

W tej metodzie  jest wykorzystywany środek chemiczny (insektycyd) który jest rozpylany w miejscach największych skupisk insektów. Wykorzystanie tej metody jest podyktowane faktem nie działania żadnej innej z powyższych metod. Jest to metoda najskuteczniejsza jednakże na czas jej użycia jest konieczne opuszczenie pomieszczeń na czas do 12 godzin po tym czasie ważne żeby dokładnie przewietrzyć pomieszczenie poddane opryskowi.

Gwarantujemy :

  • DYSKRECJĘ – nasi pracownicy przyjeżdżają nieoznakowanym samochodem oraz przebierają się w odzież roboczą po wejściu do pomieszczeń w których ma być wykonana usługa.
  • GWARANCJĘ NA USŁUGĘ na podstawie protokołu dezynsekcji, dezynfekcji lub dezodoryzacji
  • SKUTECZNOŚĆ – nie oszczędzamy na użytych środkach, stosujemy tylko sprawdzone środki BIOLOGICZNE, które nie szkodzą ludziom oraz zwierzętom.
  • DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

Wystawiamy PROTOKÓŁ WYKONANIA DEZYNSEKCJI, DEZYNFEKCJI lub DEZODORYZACJI wraz z wyszczególnieniem użytych środków oraz miejsc w których została przeprowadzona usługa. Stosujemy tylko atestowane i sprawdzone środki do wszystkich wyżej wymienionych usług.

Działamy na terenie całego kraju!

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: 723 423 888

E-mail: vipsprzataniepozgonach@gmail.com

You have Successfully Subscribed!