slide1 0 PROFESJONALNE PO ZGONACH SPRZĄTANIE SPRZĄTANIE MIEJSC PO ZABÓJSTWACH, SAMOBÓJSTWACH, WYPADKACH. DEZYNFEKCJA I SPRZĄTANIE MIEJSC ZANIEDBANYCH. tp brokenimage ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ services dezynfekcja1 Dezodoryzacja, ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ ODPLUSKWIANIE dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja

Zwalczanie pluskwy

Ze względu na dyskrecję i chęć uniknięcia sąsiedzkich plotek, wykonując usługę odpluskwiania mieszkania czy domu jednorodzinnego, na miejsce wykonania dojeżdżamy nieoznakowanym samochodem osobowym.

Bardziej zależy nam na spokoju klienta niż na dodatkowej formie reklamy.

Jedną z usług naszej firmy jest kompleksowe odpluskwianie, które przeprowadzamy na obszarze całej Polski. Z własnego doświadczenia wiemy, że samodzielne tępienie tych insektów nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty, dlatego w sytuacji, gdy pojawią się w naszym domu lub mieszkaniu, warto skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów.

Kilka słów na temat pluskiew

Bardzo łatwo zadomawiająca się w pomieszczeniach pluskwa domowa, nazywana niekiedy także pluskwą łóżkową, to pasożyt, który wyróżnia się niezwykłą odpornością na niesprzyjające warunki, w tym środki chemiczne. Ten gatunek owadów cechuje się silnie spłaszczonym ciałem o długości ok. 4-5 mm. Insekty te żywią się głównie krwią człowieka oraz zwierząt – w tym celu posiadają aparat gębowy przystosowany do pobierania płynów oraz przebijania skóry swoich żywicieli. Pluskwy prowadzą pasożytniczy tryb życia, a dzięki temu, że mają pazurki, są w stanie wspinać się po nieregularnych powierzchniach. Atakują przede wszystkim nocą, natomiast w ciągu dnia poszukują kryjówek, gdyż unikają światła. W sytuacji, gdy zauważymy je za dnia, możemy przypuszczać, że mamy do czynienia z wysoką populacją.

Jak rozpoznać pluskwy i gdzie ich szukać?

Insekty charakteryzują się brązowym odwłokiem, a występują przede wszystkim w okolicy naszych łóżek. Oznakami występowania pluskwy domowej są ślady kału na pościeli, najczęściej w postaci ciemnych plamek, które trudno usunąć. Po przebudzeniu, w pościeli, za zagłówkami łóżka oraz pod materacem można dostrzec też same osobniki i ich larwy. Charakterystycznym elementem występowania tych szkodników są także ślady krwi na pościeli lub piżamie.

W jaki sposób usuwamy pluskwy?

Kompleksowe zwalczanie pluskiew domowych przeprowadzamy przy wykorzystaniu wyłącznie sprawdzonych metod oraz całkowicie bezpiecznych preparatów dostarczonych przez renomowanych producentów, które spełniają wszelkie normy jakościowe i posiadają niezbędne atesty. Poza metodą opryskową, polegającą na nanoszeniu cieczy użytkowej na różnego rodzaju powierzchnie przy pomocy opryskiwaczy, możemy też zaproponować zwalczanie insektów metodą zamgławiania ULV. Sposób ten umożliwia dotarcie nawet do osobników ukrytych w najmniejszych szczelinach, do których nie może dotrzeć tradycyjny oprysk.

Pluskwa domowa jest bardzo uciążliwym owadem i trudnym do wytępienia. Dlatego na ogół w celu całkowitego wyeliminowania tych szkodników konieczne jest przeprowadzenie przynajmniej kilku zabiegów, które pozwolą na wytępienie całej populacji.

odpluskwianie mieszkań

Pamiętaj że powierzając usługę rzetelnej firmie masz gwarancję na skuteczne oczyszczenie mieszkania po zgonie. Stosujemy wyłącznie atestowane i bezpieczne środku chemiczne i nie oszczędzamy na ich używaniu, wiedząc jak bardzo może to wpłynąć na późniejsze zdrowie a nawet życie innych ludzi. Wykonujemy usługi dla: osób i firm prywatnych, administracji osiedli, wspólnot mieszkaniowych instytucji państwowych takich jak: Sanepid, Sądy, Prokuratury, Policja. Prowadzimy współpracę z firmą utylizującą odpady skażone i niebezpieczne. Posiadamy odpowiednie maszyny oraz samochody do transportu odpadów powstałych podczas wykonywaniu usług.
DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.

Działamy na terenie całego kraju!

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: 723 423 888

E-mail: vipsprzataniepozgonach@gmail.com

You have Successfully Subscribed!